Image Resize (7.x-1.00) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Dimension
uk: Розмір

en: Directory path
uk: Шлях до каталогу

en: Resize images
uk: Змінювати розміри зображень

en: Image Resize
uk: Зміна розміру зображення
