Image Resize (7.x-1.02) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Directory path
cs: Cesta k adresáři

en: Resize images
cs: Změnit velikost obrázků
