Image Resize (7.x-1.02) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Media
de: Medien

en: Batch size
de: Stapelverarbeitungsgröße

en: Directory path
de: Verzeichnispfad

en: Error: @error
de: Fehler: @error

en: Image formats
de: Bildformate

en: Resize images
de: Bildgröße ändern

en: Image Resize
de: Bildgröße ändern
