Image Resize (7.x-1.02) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Dimension
hu: Kiterjedés

en: Batch size
hu: Kötegméret

en: Directory path
hu: Könyvtár útvonal

en: Error: @error
hu: Hiba: @error

en: Resize images
hu: Képek átméretezése

en: Image Resize
hu: Kép átméretezés
