Image Resize (7.x-1.02) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Directory path
ja: ディレクトリーパス

en: Image formats
ja: 画像形式

en: Resize images
ja: 画像をリサイズする
