Image Resize (7.x-1.02) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Dimension
nl: Afmeting

en: Directory path
nl: Map pad

en: Resize images
nl: Afmetingen van afbeeldingen aanpassen

en: Image Resize
nl: Afbeelding schalen
