Image Resize (7.x-1.02) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Dimension
ru: Размер

en: Batch size
ru: Размер пакета

en: Directory path
ru: Путь к папке

en: Resize images
ru: Изменять размер изображений

en: Image Resize
ru: Изменение размера изображения
