Image Resize (7.x-1.03) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: Dimension
es: Dimensión

en: Batch size
es: Tamaño del lote

en: Directory path
es: Ruta del directorio

en: Image Resize
es: Cambiar el tamaño de la imagen
