Image Resize (7.x-1.03) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Dimension
vi: Chiều

en: Directory path
vi: Đường dẫn thư mục
