Image Resize (7.x-1.00) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Batch size
fr: Taille du lot

en: Directory path
fr: Chemin du répertoire

en: Error: @error
fr: Erreur : @error
