Image Resize (7.x-1.03) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Media
pt: Mídia

en: Dimension
pt: Dimensão

en: Batch size
pt: Quantidade de cupons

en: Directory path
pt: Caminho do diretório

en: Image Resize
pt: Redimensionar Imagem
