Image Style Access (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Access control
bo: བེད་སྤྱོད་ཚོད་འཛིན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Any
bo: གང་རུང

en: User roles
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Administrative title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
