Image Style Access (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Priority
cs: Priorita

en: Action
cs: Akce

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Unknown
cs: Neznámý

en: User
cs: Uživatel

en: User role
cs: Uživatelská role

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Allow
cs: Povolit

en: Deny
cs: Zakázat

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Any
cs: Libovolný

en: User roles
cs: Uživatelské role

en: Access type
cs: Typ přístupu

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: Image style
cs: Styl obrázku
