Image Style Access (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Access control
da: Adgangsbegrænsning

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Priority
da: Prioritet

en: Action
da: Handling

en: Overview
da: Overblik

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Unknown
da: Ukendt

en: User
da: Bruger

en: User role
da: Brugerrolle

en: Original image
da: Originalt billede

en: Allow
da: Tillad

en: Deny
da: Afvis

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.

en: Action to take
da: Handling som skal udføres

en: Any
da: Nogen

en: User roles
da: Brugerroller

en: Access type
da: Adgangstype

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Administrative title
da: Administrativ titel

en: Image style
da: Billedformat
