Image Style Access (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Access control
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཚད་འཛིན་

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Allow
dz: འབད་བཅུག

en: Deny
dz: འབད་མ་བཅུག

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།

en: Access type
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཀྱི་དབྱེ་བ།
