Image Style Access (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Enabled
et: Lubatud

en: Priority
et: Tähtsus

en: Action
et: Tegevus

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Unknown
et: Tundmatu

en: User
et: Kasutaja

en: User role
et: Kasutaja roll

en: Original image
et: Algne pilt

en: Allow
et: Luba

en: Deny
et: Keela

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Any
et: Ükskõik milline

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Access type
et: Juurdepääsu tüüp

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Image style
et: Pildi stiil
