Image Style Access (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: Enabled
fa: فعال

en: Priority
fa: اولویت

en: Action
fa: عملکرد

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Unknown
fa: نامشخص

en: User
fa: کاربر

en: User role
fa: نقش کاربر

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Allow
fa: اجازه دادن

en: Deny
fa: رد کردن

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Any
fa: هر

en: User roles
fa: نقش‌های کاربری

en: Access type
fa: نوع دسترسی

en: - Any -
fa: - هر چیزی -

en: Image style
fa: سبک تصویر
