Image Style Access (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: The changes have been saved.
fil: Ang mga pagbabago ay napangalagaan.
