Image Style Access (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Access control
he: בקרת גישה

en: Enabled
he: מופעל

en: Priority
he: עדיפות

en: Action
he: פעולה

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: User role
he: תפקיד המשתמש

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Allow
he: אפשר

en: Deny
he: חסוֹם

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Action to take
he: פעולה לביצוע

en: Any
he: הכל

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: Access type
he: סוג גישה

en: - Any -
he: - הכל -

en: Image style
he: סגנון תמונה
