Image Style Access (7.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè
