Image Style Access (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Priority
hu: Fontosság

en: Action
hu: Művelet

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: User
hu: Felhasználó

en: User role
hu: Felhasználói szerepkör

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Allow
hu: Engedélyezett

en: Deny
hu: Tiltott

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Action to take
hu: Akció kiválasztása

en: Any
hu: Bármelyik

en: User roles
hu: Szerepkörök

en: Access type
hu: Hozzáférési típus

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Administrative title
hu: Adminisztratív cím

en: Image style
hu: Képstílus
