Image Style Access (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Action
lv: Darbība

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User
lv: Lietotājs

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Allow
lv: Atļaut

en: Deny
lv: Neatļaut

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Any
lv: Jebkurš

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: Access type
lv: Piekļuves veids

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Image style
lv: Attēla stils
