Image Style Access (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Access control
oc: Contraròtle d'accès

en: Enabled
oc: Activat

en: Priority
oc: Prioritat

en: Action
oc: Accion

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Unknown
oc: Desconegut

en: User
oc: Utilizaire

en: Original image
oc: Imatge original

en: Allow
oc: Autorizar

en: Deny
oc: Refusar

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: Any
oc: Qual que siá

en: User roles
oc: Ròtles de l'utilizaire

en: Access type
oc: Tipe d'accès

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Administrative title
oc: Títol per l'administracion

en: Image style
oc: Estil d'imatge
