Image Style Access (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Access control
pl: Kontrola dostępu

en: Enabled
pl: Włączone

en: Priority
pl: Priorytet

en: Action
pl: Akcja

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Unknown
pl: Nieznany

en: User
pl: Użytkownik

en: User role
pl: Rola użytkownika

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Allow
pl: Zezwól

en: Deny
pl: Odrzuć

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Any
pl: Dowolny

en: User roles
pl: Role użytkowników

en: Access type
pl: Dostęp

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: Image style
pl: Styl obrazka
