Image Style Access (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Action
ps: چار

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Default
ps: تلواله

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: User
ps: غړی

en: User role
ps: غړي نده (رول)

en: Allow
ps: پرېښل

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Any
ps: هر

en: User roles
ps: د غړي دندې

en: - Any -
ps: -هر-

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
