Image Style Access (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Access control
ro: Control acces

en: Enabled
ro: Activat

en: Priority
ro: Prioritate

en: Action
ro: Acțiune

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: User
ro: Utilizator

en: User role
ro: Rol utilizator

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Allow
ro: Permite

en: Deny
ro: Interzice

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Any
ro: Orice

en: User roles
ro: Roluri utilizator

en: Access type
ro: Tip acces

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Administrative title
ro: Titlu administrativ

en: Image style
ro: Stil imagine
