Image Style Access (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Access control
sr: Контрола приступа

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: User
sr: Корисник

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: - Any -
sr: - Сваки -
