Image Style Access (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Access control
af: Toegangsbeheer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Priority
af: Prioriteit

en: Action
af: Aksie

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: User role
af: Gebruikersrol

en: Allow
af: Toelaat

en: Deny
af: Weier

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Access type
af: Toegangstipe
