Image Style Access (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Enabled
am: ንቁ

en: Action
am: እርምጃ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Access type
am: የመድረሻ አይነት
