Image Style Access (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Access control
ca: Control d'accés

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Priority
ca: Prioritat

en: Action
ca: Acció

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Unknown
ca: Desconegut

en: User
ca: Usuari

en: User role
ca: Rol de l'usuari

en: Original image
ca: Imatge original

en: Allow
ca: Admet

en: Deny
ca: Denega

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Any
ca: Qualsevol

en: User roles
ca: Rols de l'usuari

en: Access type
ca: Tipus d'accés

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Image style
ca: Estil de la imatge
