Image Style Access (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Access control
eo: Regu permesojn

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Allow
eo: Permesu

en: Deny
eo: Malpermesu

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Access type
eo: Alira tipo

en: Image style
eo: Bilda stilo
