Image Style Access (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (27 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Access control
es: Control de acceso

en: Enabled
es: Activado

en: Priority
es: Prioridad

en: Action
es: Acción

en: Overview
es: Vista general

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: Unknown
es: Desconocido

en: User
es: Usuario

en: User role
es: Rol de usuario

en: Original image
es: Imagen original

en: Allow
es: Permitir

en: Deny
es: Denegar

en: Save changes
es: Guardar cambios

en: The changes have been saved.
es: Se han guardado los cambios.

en: Action to take
es: Acción a tomar

en: Any
es: Cualquiera

en: User roles
es: Roles de usuario

en: Access type
es: Tipo de acceso

en: - Any -
es: - Cualquiera -

en: Administrative title
es: Título administrativo

en: Image style
es: Estilo de imagen
