Image Style Access (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Access control
fi: Pääsynhallinta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Action
fi: Toiminto

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: User
fi: Käyttäjä

en: User role
fi: Käyttäjärooli

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Allow
fi: Sallittu

en: Deny
fi: Estetty

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: User roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Access type
fi: Pääsytyyppi

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Administrative title
fi: Ylläpidollinen otsikko

en: Image style
fi: Kuvan tyyli
