Image Style Access (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Action
de: Aktion

en: Original image
de: Original-Bild

en: Save changes
de: Änderige spychere
