Image Style Access (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Access control
id: Kendali akses

en: Enabled
id: Aktif

en: Priority
id: Prioritas

en: Action
id: Tindakan

en: Overview
id: Sekilas

en: Edit
id: Sunting

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: User
id: Pengguna

en: User role
id: Peran pengguna

en: Original image
id: Gambar asli

en: Allow
id: Perbolehkan

en: Deny
id: Tolak

en: Save changes
id: Simpan perubahan

en: The changes have been saved.
id: Perubahan sudah disimpan.

en: Any
id: Setiap

en: User roles
id: Peran pengguna

en: Access type
id: Jenis akses

en: - Any -
id: - Apa saja -

en: Administrative title
id: Judul administrasi

en: Image style
id: Gaya gambar
