Image Style Access (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Access control
km: ​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Allow
km: អនុញ្ញាត

en: Deny
km: បដិសេធ

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Any
km: ណា​មួយ

en: Access type
km: ប្រភេទ​ការ​ចូលដំណើរការ

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
