Image Style Access (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Action
ku: کردار

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Allow
ku: ڕێگابدە

en: Deny
ku: قەدەغەبکە

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Any
ku: هەر کام

en: Access type
ku: جۆری ڕێگاپێدان

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
