Image Style Access (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: User role
lt: Narių rolės

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Allow
lt: Leisti

en: Deny
lt: Drausti

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Any
lt: Bet kuris

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Access type
lt: Prieigos tipas

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
