Image Style Access (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ
