Image Style Access (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: User
nn: Brukar

en: Allow
nn: Tillat

en: Deny
nn: Avslå

en: Save changes
nn: Lagre endringar
