Image Style Access (7.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Access control
si: ප්‍රවේශ පාලක

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
