Image Style Access (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Allow
th: อนุญาต

en: Deny
th: ไม่อนุญาต

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Access type
th: ชนิดการเข้าถึง

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: Administrative title
th: หัวข้อด้านการบริหาร

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
