Image Style Access (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Access control
tr: Erişim denetimi

en: Enabled
tr: Etkin

en: Priority
tr: Öncelik

en: Action
tr: Eylem

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: User
tr: Kullanıcı

en: User role
tr: Kullanıcı rolü

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Allow
tr: İzin ver

en: Deny
tr: Yasakla

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Any
tr: Herhangi

en: User roles
tr: Kullanıcı rolleri

en: Access type
tr: Erişim şekli

en: - Any -
tr: - Herhangi -

en: Administrative title
tr: Yönetsel başlık

en: Image style
tr: Resim stili
