Image Style Access (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Access control
ur: رسائی کا اختیار

en: Enabled
ur: فعال

en: Priority
ur: ترجیح

en: Action
ur: ایکشن

en: Overview
ur: جائزہ

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: User
ur: صارف
