Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Access control
ar: صلاحيات الوصول

en: Enabled
ar: مفعل

en: Priority
ar: الأولوية

en: Action
ar: إجراء

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Unknown
ar: غير معروف

en: User
ar: المستخدم

en: User role
ar: دور المستخدم

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Allow
ar: اسمح

en: Deny
ar: امنع

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Condition
ar: شرط

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Context
ar: السياق

en: Any
ar: أي من

en: Access type
ar: نوع الوصول

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Image style
ar: نمط الصورة
