Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Access control
ast: Control d'accesu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: User
ast: Usuariu

en: Allow
ast: Permitir

en: Deny
ast: Torgar

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.
