Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Enabled
bg: Активиран

en: Priority
bg: Приоритет

en: Action
bg: Действие

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: Allow
bg: Разреши

en: Deny
bg: Откажи

en: Save changes
bg: Запази промените

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Access type
bg: Тип на достъпа
