Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Priority
bs: Prioritet

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
