Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Overview
cy: Arolwg

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Allow
cy: Caniatau

en: Deny
cy: Gwrthod

en: The changes have been saved.
cy: Mae'r newidiadau wedi cael eu cadw.

en: Context
cy: Cyd-destun

en: User roles
cy: Swyddogaethau defnyddiwr

en: Access type
cy: Math o fynediad

en: Image style
cy: Arddull delwedd
