Image Style Access (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Access control
eu: Sarbide kontrola

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Action
eu: Ekintza

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User role
eu: Erabiltzailearen zeregina

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Allow
eu: Baimendu

en: Deny
eu: Ukatu

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Condition
eu: Baldintza

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Context
eu: Testuingurua

en: Any
eu: Edozein

en: Access type
eu: Atzipen mota

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
